Ev dekorasyonu zevkli ancak,
Zevkli olduğu kadar da zor bir iş...


Zira bilinçli bir dekorasyon yapılmadığında ortaya çıkacak olan ile sizin beklediğiniz çok farklı olabiliyor. Bu durum zaman ve para kaybı demek.

Hani bunlar bir yerde telafi edilebilir. Beklentilerimiz gerçekleşmediğinde, yaşayacağımız hayal kırıklığının telafisi oldukça zor.
Bu yüzden dekorasyonda kendi kişisel tercihlerimizin yanında uzman görüşü almak, sağlıklı bir dekorasyon için gerekli bir adım.
 


Sizlere perde seçiminde, tek adres olduğumuzu söylemenin kıvancını yaşıyoruz Söylediğimiz kuru bir iddia değildir. Verdiği sözün arkasında durmanın ne büyük bir sorumluluk olduğunun farkındayız. Ve bu yükü severek taşıyoruz ve de taşımaya devam edeceğiz. Sözümüzü rakamlarla desteklemek istedik. Ev tekstili dikim ve perdede Türkiye’de %80 oranında bir iş sahamız var. Tekstilin özellikle perdenin sadece ev değil çeşitli kuruluşlar içinde önemini biliyoruz; gene Türkiye’de resmi kuruluşlar ve otellerde %20 lik bir çalışma hacmimiz bulunuyor. Bizler 2009 yılında kurulan bir firma olarak, geçen kısa zamanda kat ettiğimiz yol, sizlerin bize olan güveni sayesinde gerçekleşti. Ancak şunu belirtmeden geçemeyeceğiz. Sizlerin güveni ile tekstil sektöründe yükselen firmamız bu başarısı, bu sektörde işini bilen firmalar ile çalışmamız sayesinde güçlendi. Güven başarının üzerinde yükselir. Ve hiçbir başarı tesadüf değildir. Çalıştığımız bazı firmalar hakkında kısa notlar vermek istiyoruz. Bu bilgiler bize gösterdiğiniz güvende ne kadar haklı olduğunuzun kanıtıdır.

Guzzi Rustik 2000 yılında kurulmuş bir firmadır, perde aksesuarları üretir.2200m2 bir alanda faaliyet göstererek pek çok yeni ürünü yelpazesine katmıştır. Winart Rustik iki cümle ile anlatılabilir:35 yıllık bir tecrübe ve 2000 den fazla ürün. Nope tekstil ve 1991 yılında kurulan ve pek çok tekstil ürünü hazırlayan Any tekstil ülkemizin seçkin tekstil firmalarından.

Fabem tekstil çalıştığımız firmalardan. foga tekstil sadece ülke çapında değil yurtdışında da bilinen bir marka.9500m2 üzerine kurulu 1991 yılı kuruluşlu tekstil özellikle tül perde denince ilk akla gelen firmalardan. Erol teknik 1980 yılında kurulan firma özellikle perde sistemleri konusunda halklı bir ün yapmıştır. Montaj ve bakım konusunda hizmet vermektedir.

Firma olarak ev tekstilinde, tül perdede ki başarımız bu konuda kendini kanıtlamış insanlar ve firmaların tecrübe ve deneyimlerini, kendi yaratıcılığımız ve tasarımımızdaki özgünlük ile birleştirmemizde yatmaktadır. Bize güvenmeye devam edin.

  

   

Anasayfa  |  Biz Kimiz  |  Ürünlerimiz  |  İletişim

 Web Tasarımı NUXMEDYA